EngGerAUSSwiSloSrbCroRusFraNlIta


Kontakt Schwarzmannpovpraševanje

Konstrukcije Schwarzmann - Zaposleni

Komercialni direktor + prodaja tujina:
Jožef Schwarzmann, oec.
jozef@schwarzmann.eu
Prodaja SLO:
Ivo Rihar
ivo.rihar@schwarzmann.eu
Prodaja SLO:
David Knez, dipl. ing.
david.knez@schwarzmann.eu
Prodaja AVSTRIJA:
Inotin Lešnik
inotin.lesnik@schwarzmann.eu
Koordinator prodaje:
Nataša Kunčič, mag. ekon.
natasa.kuncic@schwarzmann.eu
Vodja marketinga:
Martin Bajc, univ. dipl. ing.
martin.bajc@schwarzmann.eu
Marketing & Controlling:
Andreja Schwarzmann, MSc in Marketing Strategy
andreja@schwarzmann.eu
Tehnični direktor:
Tomaž Schwarzmann

tomaz@schwarzmann.eu
Statik - projektant:
Mitja Kopušar, univ. dipl. ing. gr.

mitja.kopusar@schwarzmann.eu
Statik - projektant:
Nataša Starc, univ. dipl. ing. gr.

natasa.starc@schwarzmann.eu
Vodja priprave dela:
Mojca Bogataj, ing. str.

mojca.bogataj@schwarzmann.eu
Vodja razvoja:
Zoran Vasič, dipl. ing. gr.

zoran.vasic@schwarzmann.eu
Vodja proizvodnje:
Janez Janša

janez.jansa@schwarzmann.eu
Nabava in logistika:
Izidor Kumar

izidor.kumar@schwarzmann.eu
Montaža in oprema:
Alojz Rozman, ing.

lojze.rozman@schwarzmann.eu
Kontroling:
Mojca Schwarzmann, dipl. ekon.
mojca@schwarzmann.eu
Finance:
Helena Grad, oec.

helena.grad@schwarzmann.eu
Tajništvo:
Damjana Bizjan

info@schwarzmann.eu
Direktor:
Boštjan Bevec, u.d.i.s.
bb@schwarzmann.eu

Konstrukcije Schwarzmann d.o.o.
Pristava 12a, 1355 Polhov Gradec, Slovenija

tel.: 01 364 73 10, e-mail: info@schwarzmann.si

CE certifikatSchwarzmann blagovna znamkaVarcert certifikatAA boniteta