EngGerAUSSwiSloFra

Kontakt Schwarzmannpovpraševanje

Zaposlitev

Aktualno od 19.11.2018

Opis razpoložljivih delovnih mest:

Montaža jeklenih konstrukcij - redno

Opis delovnega mesta:
- montaža jeklenih konstrukcij in kritine
- sestavljanje elementov jeklene konstrukcije
- upravljanje z orodjem in dvižno mehanizacijo (viličar, dvižne ploščadi)
- organizacija dela znotraj tima

Nudimo:
- začetno zaposlitev za določen čas, po preteku za nedoločen čas,
- zaposlitev za polni delovni čas,
- delo v timu,
- stimulativno plačo z visokim fleksibilnim dodatkom po uspešno zaključenih projektih,
- možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja,
- možnost napredovanja v podjetju

Pričakujemo:
- starost nad 18let
- vozniški izpit B kategorije
- dobra fizična pripravljenost
- motiviranost, samoiniciativnost in natančnost

Zaželeno:
- izkušnje z delom na terenu
- poznavanje osnovnih orodij in materialov,
- smisel za timsko delo,
- samostojnost (pretekle izkušnje),
- osnovno znanje angleškega ali nemškega jezika

Montaža manjših rastlinjakov na terenu - študentsko delo

Sestavljanje enostavnih jeklenih konstrukcij na lokaciji kupca. Delo poteka v ekipi in je planirano za poln delovni čas za več mesecev. Iščemo 5 kandidatov, začetek dela takoj.

Delo v proizvodnji  - redno in študentsko delo

Krojenje in varjenje ponjave v proizvodnji. Pogoji: točnost, motiviranost in delavnost ter lasten prevoz. Delovnik po dogovoru s podjetjem, z možnostjo izmenskega dela.

Pomoč v proizvodnji - študentsko delo

Pomoč v proizvodnji jeklenih konstrukcij. Pogoji: točnost, motiviranost in delavnost ter lasten prevoz. Delovnik od 6:30 do 14:30.

Svoj življenjepis in kratko motivacijsko pismo pošljite na info@schwarzmann.eu

Schwarzmann d.o.o.
Pristava 12a, 1355 Polhov Gradec, Slovenija

tel.: 01 364 73 10, e-mail: info@schwarzmann.si

CE certifikatSchwarzmann blagovna znamkaVarcert certifikatAAA Zlata boniteta odličnosti