EngGerAUSSwiSloSrbCroRusFraNlIta

Kontakt Schwarzmannpovpraševanje

Zaposlitev

Aktualno od 22.11.2017

Opis delovnega mesta

Študentsko delo na oddelku Tehnična priprava obsega:

- pripravo 3D modelov jeklenih konstrukcij v programu SketchUp - vizualizacija projekta za potencialne kupce
- priprava delavniških risb v programu AutoCAD

Planirano je delo pet dni na teden za poln delovni čas (7h - 15h), v primeru izpitov oz. kolokvijev pa je možen individualen dogovor z nadrejenimi. Pogoj je prisotnost v podjetju za poln delovni čas vsaj 3 dni na teden.

Iščemo 2 kandidata.

Nudimo

- delo na napotnico (začetna postavka 5€/h neto)
- možnost pridobitve širokega spektra novih znanj in konkretnih delovnih izkušenj
- vpogled v terminsko in tehnično planiranje ter izvedbo projektov
- možnost kasnejše zaposlitve

Pričakujemo

- napredno znanje programov AutoCAD ter SketchUp
- starost nad 21 let
- študent/ka gradbeništva ali strojništva
- natančnost in motiviranost
- lasten prevoz

Svoj življenjepis in kratko motivacijsko pismo pošljite na info@schwarzmann.eu

Konstrukcije Schwarzmann d.o.o.
Pristava 12a, 1355 Polhov Gradec, Slovenija

tel.: 01 364 73 10, e-mail: info@schwarzmann.si

CE certifikatSchwarzmann blagovna znamkaVarcert certifikatAA boniteta