EngGerAUSSwiSloSrbCroFra

Kontakt Schwarzmannpovpraševanje

Zaposlitev

Aktualno od 27.08.2018

Opis razpoložljivih delovnih mest:

Redna zaposlitev - monter jeklenih konstrukcij po Sloveniji in tujini

Opis delovnega mesta
- montaža jeklenih konstrukcij in kritine po terenu
- sestavljanje elementov jeklene konstrukcije
- upravljanje z orodjem in dvižno mehanizacijo (viličar, dvižne ploščadi)
- organizacija dela znotraj tima

Nudimo:

- stimulativno plačo z visokim fleksibilnim dodatkom po uspešno zaključenih projektih,
- možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja,
- možnost napredovanja v podjetju

Pričakujemo:

- starost nad 18let
- vozniški izpit B kategorije
- dobro fizično pripravljenost
- motiviranost, samoiniciativnost in natančnost

Zaželeno:

- izkušnje z delom na terenu
- poznavanje osnovnih orodij in materialov,
- smisel za timsko delo,
- osnovno znanje angleškega in/ali nemškega jezika

Vaš življenjepis pošljite na info@schwarzmann.eu

Študentsko delo - projektiranje jeklenih konstrukcij

Iščemo študenta/ko gradbeništva, arhitekture ali strojništva (nad 21let) za pripravo 3D modelov jeklenih konstrukcij v programu SketchUp ter pripravo AutoCAD delavniških risb.

Življenjepis pošljite na e-naslov info@schwarzmann.eu.

Schwarzmann d.o.o.
Pristava 12a, 1355 Polhov Gradec, Slovenija

tel.: 01 364 73 10, e-mail: info@schwarzmann.si

CE certifikatSchwarzmann blagovna znamkaVarcert certifikatAAA Zlata boniteta odličnosti